.:: Xtreme-Cs-Ro Community ::.
Bine ati venit pe site-ul nostru, va punem la dispozitie o colectie interesanta de resurse. Discuta cu membrii forumului, spune-ti parerea, pune o intrebare. Alatura-te si tu comunitatii. Daca inca nu esti inregistrat, inregistreaza-te acum.



Cum sa ai server de cs pe click net ! 9hruaq
.:: Xtreme-Cs-Ro Community ::.
Bine ati venit pe site-ul nostru, va punem la dispozitie o colectie interesanta de resurse. Discuta cu membrii forumului, spune-ti parerea, pune o intrebare. Alatura-te si tu comunitatii. Daca inca nu esti inregistrat, inregistreaza-te acum.



Cum sa ai server de cs pe click net ! 9hruaq
.:: Xtreme-Cs-Ro Community ::.
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

.:: Xtreme-Cs-Ro Community ::.

>>> Bine Ati Venit Pe Acest Site <<<
 
AcasaXtreme-Cs-RoCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Subiecte similare
Counter-Strike
Xtreme-Cs-Ro
Cuvinte-cheie
SLEEP +SLEEP DUAL text
Steam Download
Steam
Top postatori
Xtreme (321)
Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_lcapCum sa ai server de cs pe click net ! Voting_barCum sa ai server de cs pe click net ! Vote_rcap 
DevL (275)
Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_lcapCum sa ai server de cs pe click net ! Voting_barCum sa ai server de cs pe click net ! Vote_rcap 
aKm (111)
Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_lcapCum sa ai server de cs pe click net ! Voting_barCum sa ai server de cs pe click net ! Vote_rcap 
headxx (65)
Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_lcapCum sa ai server de cs pe click net ! Voting_barCum sa ai server de cs pe click net ! Vote_rcap 
LauR^ (62)
Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_lcapCum sa ai server de cs pe click net ! Voting_barCum sa ai server de cs pe click net ! Vote_rcap 
DIAS (54)
Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_lcapCum sa ai server de cs pe click net ! Voting_barCum sa ai server de cs pe click net ! Vote_rcap 
Nich (49)
Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_lcapCum sa ai server de cs pe click net ! Voting_barCum sa ai server de cs pe click net ! Vote_rcap 
cOr77zZ (44)
Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_lcapCum sa ai server de cs pe click net ! Voting_barCum sa ai server de cs pe click net ! Vote_rcap 
zmr^dgl (43)
Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_lcapCum sa ai server de cs pe click net ! Voting_barCum sa ai server de cs pe click net ! Vote_rcap 
On1Xz (36)
Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_lcapCum sa ai server de cs pe click net ! Voting_barCum sa ai server de cs pe click net ! Vote_rcap 
Sondaj
Care Este Cel Mai Bun Administrator De Pe Forum?
LauR^
Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_lcap33%Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_rcap
 33% [ 155 ]
Xtreme
Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_lcap45%Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_rcap
 45% [ 211 ]
SeDan
Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_lcap22%Cum sa ai server de cs pe click net ! Vote_rcap
 22% [ 105 ]
Total voturi : 471
Xtreme-Cs-Ro
Iti place Xtreme-Cs-Ro si vrei
sa il recomanzi si altora?


Afiseaza acest buton
pe site-ul tau:



Foloseste codul de mai jos
pentru a afisa butonul.


Multumim frumos.

 

 Cum sa ai server de cs pe click net !

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
DIAS




Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 16/11/2008

Cum sa ai server de cs pe click net ! Empty
MesajSubiect: Cum sa ai server de cs pe click net !   Cum sa ai server de cs pe click net ! EmptyJoi 09 Apr 2009, 09:03

Am vazut ca multi se chinuie sa tine un server de counter strike 1.6 pe clicknet si nu reusesc,din cauza ca apare connection problem!!!
M-am gandit sa fac un tutorial pentru aceasta problema pe care deabia am rezolvato si eu...m`am chinuit ceva timp pana sa`mi dau seama care este problema!!!


Sa trecem la treaba,n-am sa explic mult ca in tutorial pentru ca aveti scris tot ce trebuie sa faceti,in poze!!!!



1. Primu pas este sa ajungem la pagina web a speedtouch-ului,avem aici o imagine:

Cum sa ai server de cs pe click net ! 94153917ov7

2. Aici aveti o imagine in caz ca intervine ceva...daca aveti parola la modem,aveti nevoie de pasi asta Smile:

Cum sa ai server de cs pe click net ! 81774123ji5

3 .Si am ajuns la pagina speedtouch-ului,aici aveti instructiuni pentru urmatorul pas:

Cum sa ai server de cs pe click net ! 75596859gp2

4. Aici inca un pas simplu,vedeti in poza :

Cum sa ai server de cs pe click net ! 47086638lg6

5. Aici avem mai mult de facut,urmariti acol idicatiile si vom termina cu bine :

Cum sa ai server de cs pe click net ! 27694311ml8

6. Pasu final, daca totu arata ca in imaginea urmatoare,inseamna ca totu e ok si puteti rula servarul :

Cum sa ai server de cs pe click net ! 40715110qx5

De aici luati ip-ul real pe care se connecteaza playerii Click ...ii bine de stiut ca ip-ul se schimba de cate ori se reseteaza modemu sau cade netu !
Sus In jos
cOr77zZ




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 30/05/2009

Cum sa ai server de cs pe click net ! Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa ai server de cs pe click net !   Cum sa ai server de cs pe click net ! EmptyJoi 04 Iun 2009, 10:47

Bah yo cand dau imi apare cv cu ask X( ce sa fac?
Sus In jos
DevL

DevL


Numarul mesajelor : 275
Varsta : 31
Localizare : Galati
Data de inscriere : 11/05/2009

Cum sa ai server de cs pe click net ! Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa ai server de cs pe click net !   Cum sa ai server de cs pe click net ! EmptySam 06 Iun 2009, 02:05

Cineva Care Are CLickNet Sa Il Ajute Pe Bulanzor
Sus In jos
cOr77zZ




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 30/05/2009

Cum sa ai server de cs pe click net ! Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa ai server de cs pe click net !   Cum sa ai server de cs pe click net ! EmptyLun 08 Iun 2009, 09:00

Faceti un tutorial si pentru modemuri huawei

Yo nam speedtouch

Am

SmartAx MT882 !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum sa ai server de cs pe click net ! Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa ai server de cs pe click net !   Cum sa ai server de cs pe click net ! Empty

Sus In jos
 
Cum sa ai server de cs pe click net !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Server de Cs 16
» Server de Cs !
» Server Redirect !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
.:: Xtreme-Cs-Ro Community ::. :: .:: Counter-Strike ::. :: -=][ Tutoriale ][=--
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente